قوانین و مقررات

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و سرویس‌های سایت استخدامی کاریابی شریف یار مطالعه بفرمایید.

 قوانین عمومی

 • مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری مندرج در فرم مشخصات، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات کاریابی شریف یار اقدام کند.
 • توجه داشته باشید که ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین سایت کاریابی شریف یار از سوی کاربر است، لذا در صورت ثبت‌ سفارشات و پرداخت هزینه‌های مربوطه و دریافت ایمیل تایید و کد رهگیری، امکان لغو سفارشات و درخواست عودت وجه امکان‌پذیر نمی‌باشد.
 • در صورتی که در قوانین مندرج، خدمات و سرویس‌های ارائه شده تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

ارتباطات الکترونیکی

 • هنگامی که شما از خدمات و سرویس‌های سایت استخدامی کاریابی شریف یار استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به کاریابی شریف یار ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که کاریابی شریف یار به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.
 • آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در فرم مشخصات خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های ما از طریق آنها صورت می‌گیرد.
 • ما با هیچ روش دیگری جز آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت و مندرج در بخش تماس با ما، با شما تماس نمی‌‏گیریم.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

 • کاریابی شریف یار به اطلاعات شخصی ارسال شده کاربرانی که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
 • همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات کاریابی شریف یار مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط کاریابی شریف یار جزئی از اموال کاریابی شریف یار محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار کاریابی شریف یار است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای سایت استخدامی کاریابی شریف یار محفوظ می‏‌دارد.

ثبت، پردازش و انتشار آگهی های استخدامی

 • کاریابی شریف یار به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.
 • در تراکنش‌های موفق کد رهگیری و فاکتور خرید مربوطه نمایش و ذخیره شده و سفارش در صف پردازش قرار می‌گیرد.
 • تراکشنهای موفق در سیستم ذخیره شده و کاربر میتواند با مراجعه به صفحه تاریخچه پرداخت در پنل کاربری، لیست اطلاعات پرداختهایی که در گذشته انجام داده را ببیند.
 • در تراکنش‌های ناموفق، سیستم به صورت اتوماتیک با اعلام به کاربر، وی را مطلع ساخته و فاکتوری صادر نمی‌گردد لذا کاربران محترم توجه داشته باشند تنها در صورت دریافت کد رهگیری و فاکتور مربوطه سفارشات آن‌ها به طور موفق در سیستم ثبت گردیده و در سایر موارد از طریق بخش تماس با ما مشکل تراکنش خود را مطرح بفرمایند.
 • در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی محصولات و خدمات موجود در سایت استخدامی کاریابی شریف یار ، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای کاریابی شریف یار محفوظ است. کاریابی شریف یار در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به سایت کاریابی شریف یار می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.
 • اگر سفارش آگهی قابل انتشار نباشد، کاریابی شریف یار موظف است در اسرع وقت این موضوع را به فرد سفارش‌‌‏دهنده اطلاع دهد و سفارش را لغو نماید.

قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، کاریابی شریف یار هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

مدیریت سایت کاریابی شریف یار