نرم‌افزار رزومه ساز

نرم‌افزار رزومه ساز، نرم‌افزاری است که معمولاً بر روی سایت‌های کاریابی قرار دارد. رزومه ساز درواقع یک فرم آماده رزومه است و شما فقط کافی است به سؤالات پرسیده شده صادقانه و کامل پاسخ دهید. این رزومه به‌صورت آنلاین بر روی وب‌سایت قرار می‌گیرد و علاوه بر اینکه کارفرمایان می‌توانند آن را مشاهده کنند، شما نیز قادرید رزومه آماده خود را برای آن‌ها ارسال کنید.

مزایای استفاده از نرم‌افزار رزومه‌ساز

از مزایای نرم‌افزار رزومه ساز می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • صرفه‌جویی در وقت؛ با به‌کارگیری نرم‌افزارهای رزومه ساز نیازی نیست در مورد مطالبی که باید در یک رزومه نوشته شود تحقیق کنید. هر آنچه لازم است نوشته شود در نرم‌افزار مشخص‌شده، فقط کافی است شما فرم را تکمیل کنید. فونت‌ها، فاصله خطوط، حاشیه صفحه و کلاً قالب‌بندی رزومه آماده است و شما فقط تایپ می‌کنید.
  • طراحی شکیل و زیبا؛ همان‌طور که گفته شد، رزومه ساز یک قالب آماده طراحی‌شده دارد. حتی رزومه ساز برخی سایت‌های کاریابی، مانند سایت کاریابی شریف‌یار، قابلیت انتخاب قالب‌های مختلف با توجه به سلیقه شخصی شما را دارند.
  • شما می‌توانید رزومه خود را بعد از تکمیل دانلود کرده و به‌صورت فایل PDF یا Word در سیستم خود ذخیره کنید.

سایت کاریابی شریف‌یار با نرم‌افزار رزومه ساز مجهز خود امکان ارتباط بین کارفرما و کارجو را فراهم آورده است. شما می‌توانید این رزومه ساز را تکمیل کرده و آن را برای کارفرمایانی که در شریف‌یار آگهی استخدام داده‌اند ارسال کنید.

مزایای استفاده از نرم‌افزار رزومه‌ساز شریف یار

علاوه‌بر مزایای ذکر شده، نرم‌افزار رزومه ساز سایت کاریابی شریف‌یار این برتری را نسبت به سایر نرم‌افزارها دارد که نیاز به نصب یک نرم‌افزار بر روی سیستم خود ندارید؛ یعنی شما رزومه خود را در سایت می نویسید و در نهایت طراحی آن را انخاب کرده و به صورت PDF یا Word ذخیره می‌کنید.

علاوه‌براین امکان ساخت رزومه انگلیسی نیز برای ثبت‌نام کنندگان فراهم شده؛ همان‌طور که می‌دانید برای برخی مشاغل رزومه انگلیسی نیاز است.

وقتی شما در یک سایت کاریابی مجهز به نرم‌افزار رزومه ساز ثبت‌نام می‌کنید، سایت این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهد که رزومه خود را تنها با یک کلیک برای کارفرمای آگهی‌های درج‌شده در وب‌سایت ارسال فرمایید. به‌این‌ترتیب نیازی به ارسال ایمیل مجزا به کارفرما نیست. در ارسال ایمیل شما باید کاور لتر (نامه همراه رزومه) بنویسید، رزومه خود را پیوست کنید، آدرس کارفرما را دقیق وارد کرده و یک موضوع مناسب برای ایمیل خود انتخاب کنید. استفاده از نرم‌افزارهای رزومه ساز شما را از این دردسرها فارغ می‌سازد.

درضمن در رزومه ساز شریف‌یار به دلیل آنلاین بودن رزومه، رزومه شما در اختیار کارفرما قرار خواهد گرفت، بدون اینکه وقت شما برای گشتن میان انبوه کارها تلف شود. در یک سایت کاریابی دودسته افراد ثبت‌نام می‌کنند، کارفرمایان و کارجویان. کارفرما به رزومه‌های ساخته‌شده در وب‌سایت کاریابی دسترسی دارد و می‌تواند در میان آن‌ها جستجو کرده و کارمند موردنظر خود را انتخاب کرده و با وی تماس حاصل کند. در اینجا هرچه یک رزومه کامل‌تر و پربارتر باشد به نفع کارجو خواهد بود.

برای استفاده از رزومه ساز آنلاین شریف‌یار به لینک «رزومه ساز» وارد شوید.

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ثبت دیدگاه

captcha-image