رزومه‌ی آنلاین

وقتی کارفرما اسم شما را می‌بیند، اولین کاری که می‌کند شاید این باشد: نام شما را در گوگل جستجو کند. آنچه بالا می‌آید می‌تواند شانس شما را در به دست آوردن این موقعیت ایجاد کند. این روزها همه‌چیز دیجیتالی شده است. رزومه‌ی شما مستثنا نیست. رزومه‌ی آنلاین یک ارائه‌ی منعطف و خلاق از سوابق کاری، تحصیلی، توانایی‌ها و مهارت‌های شماست. پیشنهاد می کنیم رزومه ساز آنلاین کاریابی شریف یار را امتحان کنید.در اینجا چند مزیت استفاده از خدمات آنلاین را آورده‌ایم:

1. شما می‌توانید چندین نسخه داشته باشید

بی‌شک برخی از تجربیات و مهارت‌های شما بیشتر به شغل‌ها و شرکت‌های خاصی مربوط است تا دیگر شرکت‌ها. رزومه آنلاین به شما این امکان را می‌دهد تا تنها به یک رزومه محدود نشوید. چندین رزومه در اختیار داشته باشید. بدین ترتیب می‌توانید از نسخه‌ای استفاده کنید که مهارت‌هایی را که شما به‌عنوان یک نامزد خوب برای یک موقعیت شغلی خاص نیاز دارید برجسته کند. همچنین شما می توانید با ساخت رزومه انگلیسی با رزومه ساز انگلیسی برای فرصت های شغلی متناسب آن را ارسال نمایید.

2. قابل‌تغییر

در رزومه‌ی خود اشتباه داشته‌اید؟ یادتان رفته کارفرمای قبلی خود را بنویسید؟ در رزومه‌های قدیم این‌گونه مواقع اصلاح اشتباهات کار سختی بود. اما در رزومه‌ی آنلاین یک کلیک کافی است. حتی شما می‌توانید از طریق گوشی همراه خود این کار را انجام دهید.

3. قابلیت جستجو در گوگل

همان‌طور که اشاره کردیم، گوگل به یک منبع بزرگ استخدامی تبدیل‌شده است. 80% کارفرمایان اظهار دارند که در پر کردن موقعیت‌های شغلی از گوگل استفاده می‌کنند. ازآنجاکه رزومه آنلاین شما قابل جستجو است. بنابراین وقتی رئیس آینده‌ی شما به‌جای اینکه عکس‌های شما را با همکلاسی‌های دانشکده ببیند، یک رزومه‌ی آنلاین حرفه‌ای پیدا خواهد کرد.

4. به‌راحتی به اشتراک گذاشته می‌شود

با یک رزومه‌ی آنلاین، دیگر با پست، سرپرست یا رئیس کاری نخواهید داشت. به شما این اجازه را خواهد داد تا رزومه‌ی خود را به تمام پروفایل‌های اجتماعی پیوند دهید. بدین ترتیب کارفرمایان احتمال بیشتری پیدا می‌کنند تا نام شمارا در گوگل جستجو کنند.

5. شما می‌توانید به سایر پروفایل‌های اجتماعی متصل شوید

همچنین شما می‌توانید رزومه‌ی خود را به‌صورت آنلاین برای کارفرمایان ارسال کنید. برای مثال اگر شما یک طراح یا گرافیک هستید، می‌توانید مستقیماً نمونه کارهای خود را به رزومه‌تان پیوند دهید. در این صورت کارفرمایان می‌توانند از دور کار شمارا رصد کنند.

6. می‌توانید خلاق باشید

رزومه‌های آنلاین به شما این امکان را می‌دهد تا با عناصر چندرسانه‌ای خلاق و جالب رزومه‌ای منحصربه‌فرد بسازید. شما می‌توانید در رزومه‌ی کاری خود از ویدئو، عکس و گرافیک یا افزودن بخش‌هایی از نمونه کارهای خود که فکر می‌کنید تعجب کارفرما را برمی‌انگیزاند، استفاده کنید. خلاق باشید. فراموش نکنید که ویرایش کنید.

7. قابل‌چاپ باشد

برای کارفرمایانی که رزومه‌ی کاغذی ترجیح می‌دهند، بهتر است چند کپی رزومه در دست داشته باشید. می‌توانید از رزومه‌ی آنلاین خود پرینت بگیرید و همراه داشته باشید.

واقعیت این است که رزومه‌ی آنلاین همه آنچه رزومه‌های سنتی دارند را دارد. اما باوجود مزایای بسیار مگر می‌شود رزومه‌ی آنلاین نداشته باشید. خدمات رزومه‌های آنلاین بی‌شماری وجود دارد، کافی است نگاهی به اطراف بیندازید. ساختن آن‌ها آسان است. آن را ویرایش کنید. رزومه‌تان موجب شگفتی شما در کسب شغل رؤیایی‌تان می‌شود.

 

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ثبت دیدگاه

captcha-image