رزومه ساز آنلاین رایگان «کاریابی شریف‌یار»

برخی از سایت‌های کاریابی، امکان ساخت رزومه به‌صورت آنلاین را نیز برای مخاطبانشان فراهم کرده‌اند. به‌این‌ترتیب کارجو می‌تواند رزومه خود را در وب‌سایت بسازد و آن را برای کارفرماهایی که در همان وب‌سایت آگهی داده‌اند ارسال کند. در ضمن وقتی شما رزومه را از طریق رزومه ساز یک سایت برای آگهی‌های همان سایت ارسال می‌کنید، نیازی به نامه همراه رزومه نخواهید داشت.

 

مزایای استفاده از رزومه ساز آنلاین

علاوه بر مزایای گفته‌شده – یعنی ارسال سریع و ساده رزومه به کارفرما، بدون نیاز به نامه – با استفاده از رزومه ساز در وقت خود صرفه‌جویی می‌کنید. چون رزومه سازهای آنلاین، تیترهای مشخص دارند، اطلاعات مشخصی از شما می‌خواهند و در نهایت رزومه شما را به‌طور خودکار با فرمتی زیبا و ظاهری آراسته آماده می‌کنند، بدون اینکه لازم باشد شما ساعت‌ها وقت صرف کنید تا ببینید چه مواردی را در رزومه باید بنویسید و یا چگونه یک قالب زیبا برای رزومه‌تان طراحی کنید.

 

طرز استفاده از رزومه ساز آنلاین

سایت کاریابی شریف‌یار نیز دارای قابلیت رزومه ساز آنلاین است. برای استفاده از رزومه ساز آنلاین سایت ما کافی است روی لینک «رزومه ساز فارسی و انگلیسی کاریابی شریف‌یار» کلیک کنید و اطلاعاتی را که از شما خواسته‌شده به‌دقت و به‌درستی وارد نمایید.

به شما توصیه می‌کنم برای اینکه بیشتر مورد توجه کارفرما قرار بگیرید و احتمال دعوت به مصاحبه برای شما افزایش یابد، تمام موارد خواسته‌شده را تکمیل نمایید و هیچ قسمتی را خالی رها نکنید.

چگونه مصاحبه کاری موفقی داشته باشیم؟

 

برتری رزومه ساز آنلاین «کاریابی شریف‌یار»

برتری رزومه ساز آنلاین کاریابی شریف‌یار بر رزومه سازهای معمول در این است که شما می‌توانید تم موردنظر خود را برای رزومه‌تان انتخاب نمایید و رزومه آماده‌شده را پرینت بگیرید و یا در کامپیوتر خود ذخیره کنید. به‌این‌ترتیب، رزومه ساخته‌شده توسط رزومه ساز کاریابی شریف‌یار نه‌تنها برای کاریابی از طریق خود سایت کاریابی شریف‌یار مناسب است، بلکه می‌توان از آن برای ارسال رزومه به آگهی‌های موجود در سایر وب‌سایت‌ها بهره برد.

علاوه بر این، رزومه ساز کاریابی شریف‌یار قابلیت ساخت رزومه به دو زبان فارسی و انگلیسی را داراست. لذا چنانچه قصد داشته باشید برای مشاغل خارج از کشور رزومه بفرستید و یا در شغل موردنظر شما تسلط به زبان انگلیسی اهمیت داشته باشد، می‌توانید از رزومه ساز انگلیسی کاریابی شریف‌یار بهره ببرید.

یکی دیگر از برتری‌های رزومه ساز آنلاین ما قابلیت ساخت چند رزومه برای یک نفر است. این قابلیت برای افرادی که در جستجوی چند شغل مختلف هستند بسیار مفید است. اگر شما نیز جزء این دسته افراد هستید، برای هر شغل یک رزومه جداگانه تهیه کنید و در آن به ویژگی‌ها و مدارک مرتبط با شغل موردنظر خود اشاره و روی آن‌ها تأکید کنید.

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ثبت دیدگاه

captcha-image